o Moteelovi

Místo inspirace, podpory a bezpečí v přerod z kukly v moteela .
Moteel je prostor, který vzniká za účelem inspirovat nás a podpořit na cestě za sebou samými, za naší jedinečnou cestou. Zbavit se tíhy a objevit, co je pod vrstvami, kterými jsme se zabalili a přes které nevidíme svou krásu. Napojit se na naši vnitřní moudrost. Moudrost, kterou máme všichni v sobě ukotvenou. Moudrost, na kterou jsme v průběhu našeho bytí nalepili různé vrstvy plné tíživých vzorců a rolí. Přes tyto vrstvy naši vnitřní moudrost nevidíme. S těmito vrstvami jsme se plně ztotožnili a touto představou o nás samotných se omezujeme a brzdíme.
Součástí prostoru vzniká menší místnost pro individuální terapie a malé skupinky (moteelí prostor nahoře) a moteelí sál dole pro skupinové lekce/meditace/tanec/koncerty a jiná setkání.
Vzniká postupně v prostorech bývalého Bindu Yoga Studia, Drtinova 11, Praha 5.
Bindu původně založila úžasná Bára Hu, já jsem ho provázela v jeho poslední etapě. Když jsem Bindu přebírala, netušila jsem, kam mě to povede. Myslela jsem si, že budu pokračovat víceméně v podobném konceptu. Postupně a přirozeně se koncept zevnitř měnil a vyvíjel. Až přestal původnímu Bindu odpovídat. A tak mi přijde fér vůči Báře a všem, kteří se na jeho vzniku i životě podíleli, přestat prostor studia nazývat Bindu. Bindu je navždy propojeno s Bárou a všemi, kteří se na něm podíleli a jako takové žije dál. Mimo čas a prostor.
Jógové studio z názvu mizí, ale jógové lekce jsou nadále velkou součástí.
Vše, co nás inspiruje a podporuje ve zbavování se tíhy a nalézání cesty k naší pravé podstatě, má v prostoru své místo .

 

facebook instagram