Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

JÓGA 20 MINUT DENNĚ

30.10.2016 @ 10:00 - 12:30

Jóga může znamenat něco docela jiného pro indického sádhua, amerického byznysmena, českou maminku od třech dětí nebo celý den posedávajícího úředníka. Všichni v ní ale mohou nalézt kus sebe sama. V tomto workshopu vám nabízím jógu a její dary z pohledu moderního západního člověka.

Workshop Dvacet minut denně představuje vhodný pohled na jógu pro ty, kteří se cítí být přitahováni jejími krásami, ale mají dojem, že se józe nestíhají ve svém běžném dnu věnovat. Podrobně vás seznámí s propracovanou sestavou ásan, která ve dvaceti minutách jemně zharmonizuje vaše tělo a mysl a vy můžete pokračovat v aktivitách všedního dne uvolnění a s nadhledem.

Tento workshop představuje 20minutovou jógovou sekvenci a posílení pravidelné jógové praxe a motivace k ní. Sekvence ásan, kterou se společně naučíme a podrobně si vysvětlíme účinky jednotlivých pozic, je zaměřená na rehabilitaci pátěře, posílení oblasti pánve a hrudníku a komunikace mezi nimi, omlazení a regenaraci těla, uvolnění a koncentraci mysli a prohloubení dechu. Účast na workshopu je vhodná i pro úplné začátečníky. 

Dvacet minut – to je pauza na kafe, chvilka brouzdání po webu, večerní přepínání knoflíků na dálkovém ovladači nebo možnost věnovat se sobě a svým vnitřním náplním. Pokud vás nejvíce oslovuje poslední možnost, tento workshop vám dá příležitost ji plně využít.

Věnovat se jógové praxi neznamená jednou za dva týdny vyjít Sněžku, ale každý den ujít jednu vrstevnici Everestu. Mapu k tomuto horskému treku si každý odnese z workshopu s sebou domů. Také se budeme věnovat technikám vyprázdnění a zklidnění mysli, které se hodí přibalit sebou. Na konci workshopu zrelaxujeme celé tělo jóga nidrou – hlubokou relaxací, která nám dovolí vypustit z těla nežádoucí a nepotřebné.

KDY: 30. 10. 2016 (10.00-12.30)

VEDE: Iamme

CENA: 550 Kč / 400 Kč studenti, senioři, mateřská

PLATBA: záloha 50% na č.ú.: 2501031701/2010 (FIO banka) – jako VS uveďtete číslo své rezervace, zbytek hotovostně ve studiu.

REGISTRACE: http://bindu-yoga.isportsystem.cz

Podrobnosti

Datum:
30.10.2016
Čas:
10:00 - 12:30
Rubrika Akce: