Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Jóga v těhotenství (a příprava na porod)

3.6.2017 @ 9:30 - 12:30

Jak s radostí a nadhledem přežít a užít si těhotenství a porod 🙂

Prakticky zaměřený workshop je určen pro všechny nastávající maminky, ale i ženy, které miminko zatím jen plánují, a rády by praktikovaly/praktikují jógu. Je vhodný pro zkušené praktikující i pro ty jógou zatím nepolíbené.

V první části workshopu si budeme povídat o tom, od kdy a jak bezpečně praktikovat jógu během těhotenství. Podle jednotlivých trimestrů si projdeme možnosti jógové praxe. Řekneme si, které ásany a techniky pránajámy jsou bezpečné a které jsou naopak nevhodné, abyste mohly praktikovat i doma.

Prakticky si vyzkoušíme ásany, které pomáhají zmírňovat obtíže spojené s těhotenstvím (bolesti zad, otoky nohou apod.). Vyzkoušíme si také pozice a dýchání, které Vám usnadní porod.

Zmíníme také další techniky a prostředky, které můžemte využít při spontánním aktivním porodu. V diskuzi probereme témata týkající se porodního plánu.

Druhou část workshopu bude představovat lekce gravid jógy.

LEKTORKA
Jana Bénová – certifikovaná lektorka hatha a jin jógy, s jógou prožila dvě bezproblémová těhotenství a přirozené porody, je maminkou dvou malých holčiček.

CENA
•Cena kurzu je 590 Kč a počet míst je omezen. Seminář se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.

REZERVACE:
•Rezervace je nutná via rezervačním systém Bindu Yoga studia, a to minimálně dva dny před uskutečněním akce. Rezervace nabýva platnosti po zaplacení zálohy 290,- Kč na účet 2501031701 / 2010 (FIO banka)


OSTATNÍ
•Součásti nabídky workshopu budou studijní materiály a jiné praktické tipy. 🙂

Podrobnosti

Datum:
3.6.2017
Čas:
9:30 - 12:30
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,