Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

WORKSHOP SVĚŽÍ MAMINKA / JÓGOVÁ PÉČE PO PORODU

17.6.2017 @ 10:00 - 14:00

Období po porodu a v časném mateřství je intenzivním prožitkem sebe sama i světa kolem naprosto nově a jinak.  Sžíváme se s miminkem, žasneme nad vynalézavostí batolat a neustále se ladíme na nové a nové rytmy. Naše tělo, mysl, duše i partnerský vztah jako by se narodily tak nějak nanovo spolu s naším miminkem.

V přehršli péče o dítě leckdy částečně nebo zcela ztratíme ze zřetele sebe samotné. A časem se dostavují zcela nové pocity a prožitky sebe sama. Nové nálady, zkušenosti, a často i únava, bolístky a otazníky nad tim, zda a jak to všechno zvládnout.

Na semináři si řekneme o tom, jak ranné i pozdější mateřství vnímá jóga a ájurvéda a jak svou praxi přizpůsobit novým okolnostem. Ukážeme si cviky na postupné zpevňování středu těla a regeneraci pánevního dna po porodu. Vyzkoušíme si, jak na zacelování rozestoupených břišních svalů (diastázy) a na zpevnění a uvolnění ramen, paží a zad. Budeme se věnovat držení těla při stání, sezení, kojení, šátkování, péči o miminko, chůzi i běžných denních činnostech. Neopomeneme ani dechové, relaxační a meditační techniky.

Seminář je určen všem nastávajícím nebo již stávajícím maminkám. Seminář je velice intenzivní a vyžaduje plnou pozornost maminky. Proto nedoporučujeme účast miminek a dětí. Avšak nejde-li to jinak a máte-li miminka, které spinkají a jsou klidné, je jejich přítomnost možná. Bude-li hlídat manžel/babička a potřebuje-li miminko nakojit, je  samozřejmě možné v průběhu semináře tak učinit.

WORKSHOP VEDE: zkušená lektorka a maminka Lucie Königová 

KDY: 17/6/2017 (10-14)

CENA: Cena semináře je 800 Kč a jeho součástí jsou studijní materiály pro každou z účastnic.

PLATBA: Záloha 50% na č.ú.: 2501031701/2010 (FIO banka) – jako VS uveďtete číslo své rezervace, zbytek hotovostně ve studiu.

REZERVACE: online v rozvrhu studia https://bindu-yoga.isportsystem.cz/

OSTATNÍ: Seminář je součástí cyklu několika zážitkových setkání v rámci uceleného projektu #CestaMateřstvím, které BabYoga zaštiťuje. 

Podrobnosti

Datum:
17.6.2017
Čas:
10:00 - 14:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , ,