Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Léčení s anděly – Dar skutečného odpuštění

17/3 @ 10:00 - 13:30

Léčení s anděly

Léčení s anděly – Dar skutečného odpuštění

Jak dosáhnout skutečného odpuštění? Jak osvobodit sami sebe od bolesti a trápení, které s sebou nese tíha neodpuštění? Ať už vůči druhému člověku, situaci, nebo vůči sami sobě…

Skutečné odpuštění je dar, který dáváme sami sobě. Dar volnosti, svobody, odpoutání se od zátěží minulosti a otevření se svému skutečnému potenciálu a lehkosti bytí, pro kterou jsme předurčeni.

Na tomto setkání nebudeme pracovat se slovy, ta mohou být prázdná a neúčinná. Skutečné odpuštění představuje trvalou změnu v energetickém poli člověka, v paměti jeho buněk, v energii jeho těla. Představuje otevření se léčivé láskyplné energii, v jejímž světle se mohou minulé zátěže a bolesti rozpouštět, uvolňovat z buněčné paměti i z nejhlubších struktur naší DNA.

Budeme se společně spojovat s nejvyššími vibracemi léčivé andělské energie, pracovat s posvátnou geometrií, s emoční mapou lidského těla, s osobními i společnými záměry podpořenými energií skupiny.

Budeme pracovat s nástroji tvoření, které jsme každý dostali do vínku, jen jsme je zapomněli používat nebo přestali věřit v jejich úžasnou moc a požehnání.

Budeme se společně očišťovat od minulých zátěží a otevírat vibracím svého nejvyššího potenciálu.

A rozpomínat na to, kým ve skutečnosti jsme a kým jsme do tohoto života přišli být.

Kurz vede Katka Kašová – IET® Master-Instructor školy Center of Being, terapeut a konzultant v oblasti duchovního rozvoje. Více o Katce se dočtete zde: https://www.healing-energy.cz/o-mne

CENA:

800 Kč, záloha při registraci 400 Kč (nevratná)

Kapacita: 14 lidí

REZERVACE:

Prosím provádějte prostřednictvím online rezervačního systému: https://bindu-yoga.isportsystem.cz/. Nejpozději do 7 dní od Vašeho přihlašení je nutné uhradit zálohu ve výši 400 Kč. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo dát prostor jinému zájemci. Tato záloha je nevratná.

Platbu uhraďte na účet č. 2501031701/2010 (do poznámky prosím uveďte odpusteni_VašePříjmení)

STORNO PODMÍNKY:

V případě, že si Vaši účast rozmyslíte/nedorazíte, platí tyto storno podmínky:

Když se odhlásíte více než 48 hod předem, nárokujeme zálohu – 400 Kč.

Když se odhlásíte později než 48 hod předem, nárokujeme si 100 % ceny.

Výjimku je možné dohodnout individuálně pouze v závažných případech (např. vážné zdravotní potíže), případně je možné za sebe najít náhradníka.

Podrobnosti

Datum:
17/3
Čas:
10:00 - 13:30
Rubrika Akce: