Načítám Akce

« All Akce

Léčivý kruh

8/3 @ 19:30 - 28/6 @ 19:30

Léčivý kruh

KAŽDÝ ČTVRTEK 19,30-21,30

S velikou radostí vás všechny zveme na dvouhodinové setkání do léčivého kruhu se šamanským bubnem. Budeme víc meditovat, bubnovat, cestovat, povídat si a mnoho dalšího.

Naše setkání se budou vyvíjet velmi intuitivně, a to hlavně podle vás. Každé setkání bude úžasným dobrodružstvím plným překvapení, které se dopředu nedá naplánovat. S jakými záměry do kruhu vstoupíme, takové budou i naše šamanské cesty. Nikdy dopředu nevím, jak se naše setkání budou vyvíjet, a v tom je to kouzlo.

Kruh sám o sobě nabízí velkou příležitost pro setkávání nás všech. Indiáni ctili, že kruh je darem pro účely léčení a také abychom se mohli setkávat k poradám. Kruh je posvátný prostor a setkání v něm jsou posvátná. Panuje v něm harmonie a rovnováha. Kruh je organický a stále se mění. Několik lidí se přihlásí, několik lidí se odhlásí, aby se zase přihlásili jiní. Můžete si být jisti jednou jedinou věcí – všichni jsou v kruhu správně a ve správný čas. Všichni, kteří se sejdou, přinášejí do kruhu své energie, své záměry, starosti, a i fyzické nemoci. Co přinese jeden, může pomoci tomu druhému a naopak.

Začneme otevřením kruhu, seznámením a oblíbeným, pro někoho nenáviděným, sdílením. Pokud se cítím v kruhu bezpečně, sdílím pocity, vjemy, názory, situace, protože nejen, že na ně mohu dostat pohled od ostatních, ale mohu říct něco, co naopak pomůže někomu jinému v kruhu. Nikoho však nenutíme, úcta k druhým se projevuje tak, že když je osoba připravená podělit se o informace, tak to udělá. Stejně tak, pokud někdo potřebuje pomoc nebo radu, požádá o ni.

Někdy je příliš těžké vypnout myšlenky na nepřezuté letňáky lusknutím prstu. Více času nám také nabízí provést počáteční meditace na uvolnění mysli i těla. Abychom plynule přešli k vlastní šamanské cestě se šamanským bubnem. Při těchto hlubších meditacích se setkáváme se svým silovým zvířetem, můžeme požádat své spojence o radu, můžeme se ptát na své otázky, které nás trápí, ale k odpovědím nezveme své ego.

Každý, kdo hledá s otevřenou myslí, ten nalezne odpovědi. Vyžaduje to jen ochotu hledat pravdu, bez ohledu na to, jak obtížné se to může zdát.

Kruhem Vás provede: Elizabeth

Vhodný je pohodlný oděv, šátek přes oči, může být i lehká deka (k dispozici ve studiu), při změněných stavech vědomí, teplota těla klesá.

REZERVACE: Rezervace provádějte prostřednictvím rezervačního systému: https://bindu-yoga.isportsystem.cz/. Rezervace je závazná a řídí se následujícími storno podmínkami:

STORNO PODMÍNKY: Odlásit se bezplatně je možné nejpozději 4 hodiny předem, jinak si nárokujeme 100% ceny.

Podrobnosti

Zahájení:
8/3 @ 19:30
Ukončení:
28/6 @ 19:30
Rubrika Akce: