Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

LITTLE BUBBLES (3-5 let)

19.2.2018 @ 15:30 - 16:30

Little Bubbles Bindu

Little Bubbles – dětská jóga s angličtinou

Jóga, hraní, protažení, relaxace a nevědomé učení se nových anglických slovíček, které děti senzomotorickou výukou spontánně spojují do vět – to je bublinková jóga s angličtinou.

Během každé lekce si protáhneme si naše tělo od hlavičky až k ploskám u nohy, naučíme se relaxovat, odpočívat a pozorovat, co se uvnitř nás samotných děje. Budeme se smát, spolupracovat a bude to moc fajn. Každou hodinu na nás čekají jiné příběhy a nejrůznější dobrodružství. Vždy se ale přeneseme do země, kde se mluví pouze anglicky. Procvičíme spoustu nových anglických slovíček, budeme zpívat, básnit a fantazírovat!
U toho natrénujeme jógové pozice, které nám nejenom vykouzlí úsměv na tváři, ale také pomohou od bolavých zad či nožiček. Také nesoutěžíme, každý, kdo dělá něco pro sebe a své tělo, je přeci vítěz! A na závěr zavřeme oči, ponoříme se do vlastního světa a necháme volně plynout naše myšlenky. Budeme si vyprávět, budeme snít budeme kýmkoliv se nám zrovna zachce.
Předchozí znalost angličtiny není podmínkou.

Kurz zahrnuje 15 lekcí v délce 60 min.

Aktuálně jsou vypsán 1 termín. Své dítko můžete přihlásit na kurz konající se KAŽDÉ PONDĚLÍ.

CENA ZA KURZ: 3900 Kč

Pro registraci na kurz klikněte na odkaz http://www.littlebubbles.cz/lokality/bindu-yoga-studio

Nejste si jistí, jestli chcete své dítě přihlásit na celý kurz? Můžete své dítko na kurz přihlásit i jednorázově, přijít si zacvičit s ním a nechat dítko rozhodnout, co dál. Jednorázový vstup stojí 300 Kč a je nutné zaplatit dodpředu.

Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou

 

 

Podrobnosti

Datum:
19.2.2018
Čas:
15:30 - 16:30
Rubrika Akce: