Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Vedená meditace se šamanským bubnem + channeling

31/5 @ 18:15 - 28/7 @ 19:45

Meditace se šamanským bubnem + channeling

KAŽDÝ ČTVRTEK 18,15-19,45

O zážitky mezi nebem a zemí nebude v kruhu nouze, kombinuji zde práci vedených meditací a channelingu. Logiku a rozum na chvíli odložíme. Záměrem zážitkové skupiny je přijít si pro řešení situace nebo problému, přijít si pro radu, sám si prožít napojení na svoji sílu, přijít si pro vzkazy, ať již skrze mne nebo od vašich průvodců.

Naše setkání se budou vyvíjet velmi intuitivně, a to hlavně podle vás. Každé setkání bude úžasným dobrodružstvím plným překvapení, které se dopředu nedá naplánovat. S jakými záměry do kruhu vstoupíme, takové budou i naše šamanské cesty. Nikdy dopředu nevím, jak se naše setkání budou vyvíjet, a v tom je to kouzlo.

Kruh sám o sobě nabízí velkou příležitost pro setkávání nás všech. Indiáni ctili, že kruh je darem pro účely léčení a také abychom se mohli setkávat k poradám. Kruh je posvátný prostor a setkání v něm jsou posvátná. Panuje v něm harmonie a rovnováha. Kruh je organický a stále se mění. Několik lidí se přihlásí, několik lidí se odhlásí, aby se zase přihlásili jiní. Můžete si být jisti jednou jedinou věcí – všichni jsou v kruhu správně a ve správný čas. Všichni, kteří se sejdou, přinášejí do kruhu své energie, své záměry, starosti, a i fyzické nemoci. Co přinese jeden, může pomoci tomu druhému a naopak.

Začneme otevřením kruhu, seznámením a oblíbeným, pro někoho nenáviděným, sdílením. Pokud se cítím v kruhu bezpečně, sdílím pocity, vjemy, názory, situace, protože nejen, že na ně mohu dostat pohled od ostatních, ale mohu říct něco, co naopak pomůže někomu jinému v kruhu. Nikoho však nenutíme, úcta k druhým se projevuje tak, že když je osoba připravená podělit se o informace, tak to udělá. Stejně tak, pokud někdo potřebuje pomoc nebo radu, požádá o ni.

Někdy je příliš těžké vypnout myšlenky na nepřezuté letňáky lusknutím prstu. Více času nám také nabízí provést počáteční meditace na uvolnění mysli i těla. Abychom plynule přešli k vlastní šamanské cestě se šamanským bubnem. Při těchto hlubších meditacích se setkáváme se svým silovým zvířetem, můžeme požádat své spojence o radu, můžeme se ptát na své otázky, které nás trápí, ale k odpovědím nezveme své ego.

Každý, kdo hledá s otevřenou myslí, ten nalezne odpovědi. Vyžaduje to jen ochotu hledat pravdu, bez ohledu na to, jak obtížné se to může zdát.

Vhodný je pohodlný oděv, šátek přes oči, může být i lehká deka (k dispozici ve studiu), při změněných stavech vědomí, teplota těla klesá.

Kruhem Vás provede: Elizabeth

CENA: 350 Kč

REZERVACE:

Rezervace provádějte prostřednictvím rezervačního systému: https://bindu-yoga.isportsystem.cz/. Rezervace je závazná a řídí se následujícími storno podmínkami:

STORNO PODMÍNKY: Odlásit se bezplatně je možné nejpozději 4 hodiny předem, jinak si nárokujeme 100% ceny.

Podrobnosti

Zahájení:
31/5 @ 18:15
Ukončení:
28/7 @ 19:45
Rubrika Akce: