Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Meditace se šamanským bubnem

15.9.2017 @ 19:15 - 20:15

Šamanské bubnování

Meditace se šamanským bubnem

Při poslechu zvuku bubnů, 180 rychlých úderů za minutu, se nám otevírá možnost ponořit se hlouběji do meditace, možnost zastavit naší každodenní analytickou mysl.

Rytmické bubnování navozuje stav těsně před usnutím neboli pásmo vln théta EEG, toto pásmo je považováno za nejúčinnější pro navození hlubší relaxace a meditace. Rytmická stimulace pozitivně ovlivňuje elektrickou aktivitu v zónách mozku, vede nás do hlubokého uvolnění. Jde o účinnou formu velmi léčivé meditace.

Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci. Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do tady a teď. Buben vnáší do místnosti osvěžující nové energie a starých, tíživých energií nám pomáhá se zbavit.

Je známo, že mnoho emočních a psychosomatických obtíží je způsobeno potlačenými či zapomenutými vzpomínkami na traumatické události z vlastního života, další komplikace mohou být vyvolány informacemi uloženými i hluboko do podvědomí. Proto při práci s bubnem můžete pociťovat své energie a emoce, které můžete mít zablokované. To je v pořádku a léčivé.

Pomocí šamanského „cestování“ lze dosáhnout velmi rychle překvapivých výsledků.

Cesta se šamanským bubnem vede k vnitřnímu klidu, obnovuje harmonii a rovnováhu.

Přijďte vypnout svou mysl, naladit se na přítomnost a dobít se pozitivní energií.

Vhodný je pohodlný oděv, šátek přes oči, může být i lehká deka, při změněných stavech vědomí, teplota těla klesá.

Provede Vás: Ing. Bc. Elizabeth Farooqui, která o sobě píše:

Narodila jsem se ve znamení Býka. Můj otec pochází z Pákistánu. Vystudovala jsem vysoké školy zaměřené na finance. Toto vzdělání mi sice hodně dalo, ale necítila jsem ho jakou pravou cestu. Po nějakém čase mě začalo volat studium psychoterapie, které mne začalo naplňovat a dávat větší smysl.

Ve své práci kombinuji terapii s vlastní praxí šamanského léčení. K šamanismu jsem se dostala v roce 2011, kdy mne jakákoliv fotografie s indiánskou tématikou neskutečně zajímala.  Zanedlouho jsem se rozhodla odjet do Amazonie k indiánům kmene Kichwa. Měla jsem možnost vidět pracovat šamany, poznávat jejich život v džungli, šamanské tradice a jejich posvátné rostliny „plantas maestra“, kterými léčí tělo i duši.

Tradiční indiánské léčení mne natolik zaujalo, že jsem začala přemýšlet, jak ho propojit s psychoterapií a začít ho tak více uplatňovat v pomoci lidem i ve svém životě. Tak jsem se dostala k šamanskému bubnování a dalším šamanským léčebným technikám, kde se dají oba světy velmi hezky propojit. Zvuk bubnu nám umožňuje vystoupit z neustále analyzující mysli, dovoluje prožít harmonii a svobodu, osloví naše srdce, pomáhá získat zpět naší sílu a radost, zprostředkovává setkání s našimi duchovními pomocníky a průvodci.

  • Studium Západočeská univerzita obor Management a podniková ekonomika.
  • Studium Bankovní Institut vysoká škola obor Finance.
  • Studium Vysoká škola psychosociálních studií obor Psychoterapie.
  • Absolvent seminářů Psychoterapie a šamanismus.
  • Absolvent seminářů Kognitivně‑behaviorální psychoterapie depresivních poruch.
  • Absolvent seminářů Výklad snů Daseinsanalytickou metodou.
  • Pobyt v Amazonii u indiánského kmene Kichwa.
  • Studium starých šamanských technik léčení.

Těším se na Vás. Mým pomocníkem bude prastarý indiánský cestovní prostředek, šamanský buben.

CENA: 200 Kč

REZERVACE:
Rezervace je nutná prostřednictvím rezervačního systému Bindu Yoga studia, a to minimálně dva dny před uskutečněním akce.

Podrobnosti

Datum:
15.9.2017
Čas:
19:15 - 20:15
Rubrika Akce: