Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

OSHO Dynamická meditace / OSHO Dynamic meditation CZ/EN

24.7.2017 @ 7:15 - 8:30

OSHO meditace

OSHO Dynamická meditace / OSHO Dynamic meditation CZ/EN

For English scroll down

OSHO Dynamická meditace je vhodná k aktivaci energie, pročištění emocí, posílení koncentrace a uvolnění se. Rozšiřuje naši energetickou kapacitu a přináší vědomí do našeho denního života.

Meditace trvá 1 hodinu a má 5 fází. V první části aktivně dýcháme, pohybujeme se a vyjádříme své potlačené emoce, v druhé části pozorujeme své tělo a mysl v tichu a nakonec oslavujeme nový den tancem. Podrobné instrukce k meditaci bude vysvětleny před jejím začátkem. Vhodné i pro začátečníky. Součástí meditace je aktivní pohyb, doporučujeme si vzít pohodlné oblečení, které můžete propotit a ručník (po meditaci je možné se osprchovat).

Více o meditaci se dozvíte na OSHO Dynamická meditace.

Meditací Vás provede: Shivo

Věnuje se zejména OSHO meditacím, které také facilituje v pražském OSHO centru, a dále individuální práci s klienty nebo partnerskými páry. Vede klienty ke skutečné změně v jejich životě a je vděčný za OSHO meditace, které celý proces podporují a ulehčují.

V případě anglicky mluvících účastníků bude meditace prováděna dvojjazyčně.

KDY: 24.7.2017, 7,15 – 8,30

CENA: Cena je 150 Kč a počet míst je omezen na maximální počet 12 účastníků. Seminář se uskuteční při minimálním počtu 3 účastnících.

REZERVACE:

Rezervace je nutná via tento rezervační systém Bindu Yoga studia to minimálně dva dny před uskutečněním akce.

Rezervace nabývá platnosti při zaplacení celé částky, tedy 150 Kč na bankovní účet Bindu Yoga Studia č. 2501031701/2010  (do poznámky OSHO MEDITACE_příjmení). 

OSHO Dynamic meditation CZ/EN

OSHO Dynamic meditation activates our energies, clears emotions, brings concentration, release of stress and awareness to our daily life.
The meditation takes one hour and has 5 stages. First we breathe chaotically, then we move and express all the suppressed emotions and whatever is in us. Silent phase follows and we watch our body and mind. Finally we celebrate upcoming day in dance. Detailed instructions are given at the beginning of the meditation. The meditation is suitable for everybody, also for beginners.
Note, you will move a lot so loose and comfortable clothes is recommended. You can take shower after the meditation.

Meditation facilitator: Shivo

He facilitates OSHO meditations and give individual or couple sessions. In his work he focuses on positive changes in real life, not just the inner realm. He is grateful for OSHO meditations which support this process.

The meditation will take place in English and/or Czech, depending on the needs of participants.

DATE: 24.7. 7,15 – 8,30

PRICE: 150 CZK. Maximum capacity of 12 participants. The workshop will take place with the minimum of 3 participants.

RESERVATION: Please make sure you have made your reservation through our online system https://bindu-yoga.isportsystem.cz

Reservation takes effect upon payment of the full price of the meditation 150 CZK to the bank account 2501031701/2010 (payment identification OSHO MEDITATION_Surname).

Podrobnosti

Datum:
24.7.2017
Čas:
7:15 - 8:30
Rubrika Akce: