Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Tanec čaker a kundalini tantrajóga

22.4.2017 @ 10:00 - 13:00

Tanec čaker a kundalini tantrajóga

Jóga nebo tanec? A co takhle obojí?

V tomto semináři si užijeme jógu i tanec, které vyžívají tantrické vědění o čakrách a práci s vnitřní energií. Skrz pohyb i uvolnění našeho těla můžeme toto „vědění“ převádět ve vnitřní poznání a moudrost, která je naší přirozeností.

Zajímá vás, jak fungují čakry a jaké je jejich praktické využití v józe i běžném životě? Proč je dobré o nich vědět a rozvíjet v jógové praxi i mimo ni? K čemu je dobré pracovat s naší vnitřní energií?

Právě tantrické pojetí jógy se tímto zabývá. A protože gram praxe je důležitější než tuna teorie s tantrickým know-how si to vše vyzkoušíme na sobě.

Tantrická jóga se zaměřuje na prožitek a vnitřní energii – energii čaker i volné proudění životní energie v celém našem systému. Tanec čaker také. Jóga má řád, tanec dodává volnost, svobodu a kreativitu. Energie v našem těle doslova tančí, proto tanec čaker je naší přirozeností a snadný způsob jak opravdu procítit vědomí čaker a vnitřní energii na různých úrovních.  Pro rozproudění energie využijeme tématickou hudbu zaměřenou na jednotlivé čakry. Poté se budeme věnovat praxi tantrické jógy.

Seminář je vhodný pro ty, které zajímá více než jen fyzické tělo a jsou zvědaví i na ty jemně hmotné aspekty (těla) uvnitř i vně. Právě vědomá praxe jógy a uvolnění tancem může pomoci pochopit více souvislostí i o sobě samém.

Praxe kundalini tantrajógy je doplňována souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení. Na závěr si užijeme i oblíbenou technikou Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.— 

WORKSHOP VEDE: Dagmar Volfová

KDY: 22/4 2017 (10:00-13:00)

Cena: 590 Kč / 490 Kč pro studenty, ZTP, seniory a maminky na mateřské

PLATBA: záloha 390,- na č.ú.: 2501031701/2010 (FIO banka) – jako VS uveďtete číslo své rezervace, zbytek 200,- hotovostně ve studiu.

REZERVACE: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz

Podrobnosti

Datum:
22.4.2017
Čas:
10:00 - 13:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,