Načítám Akce

« All Akce

 • akce již proběhla.

WORKSHOP Minulé životy a život mezi životy

16.9.2017 @ 9:00 - 17.9.2017 @ 15:00

Minulé životy

Minulé životy a život mezi životy

Těžkosti, které nás provázejí v tomto životě, mají často své kořeny v minulosti. Ať už se jedná o fyzické či duševní choroby, problémy ve vztazích či nedostatek peněz. I naše strachy, úzkosti a fobie si můžeme nést z minulých životů. Toto nechtěné závaží vláčíme dál a dál, nedokážeme si s ním poradit, jelikož o těchto nevědomých vzorcích nemáme ani tušení.

Návrat do minulých životů (a do života mezi životy), nám umožní pochopit příčiny našich současných těžkostí. Rozklíčujeme v čem může být zakopaný pes našich palčivých témat. Využijeme příležitosti podívat se na současné nahlížení na sebe samé nezaujatým pohledem. Naučíme se mluvit k našemu podvědomí a budeme zkoumat smysl naší existence a podstatu našeho současného života. Tento nově nabytý nadhled nás navede na cestu k radostnějšímu a spokojenějšímu životu.

Níže uvedený harmonogram je orientační. Vzhledem k tomu, že budeme pracovat s podvědomím, jednotlivé body programu budou uzpůsobeny v závislosti na dané skupině.

SOBOTA

9,00 – 17,00

dopoledne

 • seznámení se s terminologií
 • filosofie spojená s reinkarnací
 • rozdíl a spojení mezi naším fyzickým, emočním, mentálním a spirutálním tělem.
 • pochopení rozdílu mezi vlastní energií a cizími energiemi, tak aby jsme byli schopni pochopit naší minulost a nezabývali se minulostí jiných energetických celků, které mohou být v našem poli nebo napojené na kterékoliv naše tělo

odpoledne:

 • pochopení smyslu života mezi životy
 • naučíme se formulovat řeč, které naše podvědomí rozumí, případně řeč, která se přímo dotýká naší duše, tak aby nám bylo umožněno napojení na smysl naší existence a podstatu našeho současného života
 • nácvik technik pro pročištění od případných cizích energii, tak abychom měli možnost nahlédnout do naší minulosti, nikoli do minulosti kolektivní či cizí.
 • praktické čištění a napojení se na naší podstatu

 

NEDĚLE

9,00 – 15,00

Dopoledne:

 • Vysvětlení techniky pro přechod z tohoto života do životů jiných (minulých i budoucích)
 • Zvládnutí této techniky a její používání

Odpoledne:

 • Vysvětlení techniky pro přechod do života mezi životy.

Život mezi životy nabízí odpověď na otázky životní volby, z jakého důvodu jsem se rozhodl žít tento život tak, jak ho žiji. Je to další pochopení bloků, které v sobě máme.

 • Zvládnutí této techniky a její používání

 

Pro více informací můžete zavolat přímo lektorce Táně Rozsypalové, která ráda zodpoví všechny Vaše dotazy: 608 20 29 92.

LEKTORKA:  Tatiana Rozsypalová

Tatiana je zkušená lektorka jógy a terapeutka, která techniky sebepoznání vytrvale studuje po celém světě. Licence pro Hypnózu získala na Indické Univerzitě Psychologie v Bangaloru a veškeré semináře jsou naprosto bezpečné a vedou k pozitivním změnám v mysli a těle zúčastněných. Její semináře nám napomáhají osvobodit se od nepotřebného, co nám stojí v cestě za dalším rozvojem našeho života k jeho radostnému, svobodnému a láskyplnému scénáři.

CENA: Cena semináře je v případě účasti pouze v sobotu či neděli 1200 Kč. Cena za účast po oba dva dny (sobota i neděle) je 1800 Kč. Pro úplný prožitek doporučujeme účastnit se obou dnů. Počet míst je omezen na maximální počet 12 účastníků. Seminář se uskuteční při minimálním počtu 2 účastníků.

REZERVACE:

Rezervace je nutná prostřednictvím rezervačního systému Bindu Yoga studia to minimálně dva dny před uskutečněním akce.

Rezervace nabývá platnosti při zaplacení zálohy 600 Kč na bankovní účet Bindu Yoga Studia č. 2501031701/2010  (do poznámky Minulé životy_příjmení). Zbytek ceny doplatíte osobně na recepci v den workshopu. Samozřejmě můžete zaplatit workshop v plné výši. 🙂

Podrobnosti

Zahájení:
16.9.2017 @ 9:00
Ukončení:
17.9.2017 @ 15:00
Rubrika Akce: