Načítám Akce

« All Akce

 • akce již proběhla.

Ženský léčivý kruh

13/1 @ 10:00 - 18:00

Zenske-kruhy

Žena-Bohyně, Žena-Šamanka, Žena-Léčitelka

Žena ve své plné kráse a jedinečnosti

Jako ženy máme vrozenou schopnost uzdravovat a léčit. Nemusíme přitom používat žádné léčebné postupy či techniky, protože už jen svou vědomou přítomností přinášíme lásku, harmonii, krásu, schopnost vhledu a intuice. Ve svém plném potenciálu jsme zhmotněním těchto kvalit a vyzařujeme je zcela přirozeně a bez úsilí.

Ženská energie prochází v poslední době velkou transformací. Naším posláním je očistit, osvobodit‎ a uzdravit ji, dát jí prostor, aby byla projevena s láskou a hlubokým respektem. To je však možné pouze tehdy, když dokážeme lásku, úctu a hluboký respekt projevit samy k sobě – ke své intuici, citlivosti a zranitelnosti. Naše skutečná síla pak pramení z poznání sebe sama a z našeho vědomého spojení se svou duchovní podstatou.

Ženský kruh je sám o sobě posvátný, hluboce očistný a léčivý prostor a my jsme čím dál více vedeny k tomu, abychom využívaly jeho magickou energii. Tím se zároveň otevřeme hlubokému propojení s dalšími ženami, v lásce, soucítění, přijetí a tím i k ještě hlubšímu uzdravení, ať už na úrovni naší buněčné paměti a karmických vzorců v ní otištěných, či na úrovni naší ženské rodové linie a návazně i v kolektivní energii.

Toto celodenní setkání je propojením potenciálu ženského kruhu, skupinové práce s léčivou energií a záměry, a zároveň s technikami sebe-léčení a spojování se se svým nejvyšším potenciálem v tomto životě.

‎Setkání bude vedeno v souladu s aktuální energií skupiny, s tématy a výzvami, které budete chtít otevřít či sdílet.

Z možných témat, která nabízím a která jsou aktuálně „ve vzduchu“:

 • Narůstající tlak a rozpor uvnitř nás pramenící z nerovnováhy mužského a ženského principu
 • Potřeba opouštět staré nefunkční vzorce chování a myšlení, nejistota provázející proces změny / přeměny uvnitř nás, i ve vztahu k okolí
 • Potřeba očistit se od zranění a traumat, která si v sobě jako ženy neseme
 • Návrat sama k sobě a nutná změna ve vnímání, co to skutečně znamená
 • Jak se spojit s hlubokou moudrostí ženské posvátné energie uvnitř nás
 • Jak vnést větší rovnováhu, klid a laskavost do našich vztahů
 • Jak držet prostor pro druhé. Jak držet prostor sama pro sebe.

Naučíte se využívat léčivou energii pro sebe. Odnesete si inspirace, jak zůstávat ve spojení s vaší vnitřní ženou v každodenním životě, jak využívat její energii k uzdravování vztahu sama k sobě a potažmo k druhým.

Odnesete si spoustu vědomých prožitků, které posunou vaše vnímání

 • sebe sama,
 • svých skutečných možností a schopností,
 • svého potenciálu,
 • své životadárné energie a schopnosti dát jí ve svém životě prostor.

Prožijete hlubší spojení se svou intuicí a svými duchovními průvodci. Posílíte svou důvěru v jejich vedení, nekonečnou podporu a lásku.

Léčivým kruhem vás provede Katka Kašová:

S léčivou energií pracuji již více než čtyři roky, kdy mi do života přišla způsobem tak nečekaným až zázračným, že nebylo možné její volání a souznění s voláním mé duše přehlédnout. Sama jsem v té době hledala způsob, jak se uzdravit z dlouhodobé životní nerovnováhy a syndromu vyhoření. Netušila jsem však, že Vesmír se mnou má mnohem větší plány J. A že to, co já osobně vnímám jako cestu k uzdravení sebe sama, je zároveň začátek rozpomínání se na skutečné poslání mé duše, na dary, které jsem do tohoto života dostala a na četné zkušenosti posbírané v průběhu předchozích životů.

I přes námitky mé mysli a tendence pochybovat o sobě jsem nemohla přehlédnout jasné signály a vedení shůry, a tak jsem učinila dohodu se svými anděly: „pokud mám schopnost léčit a pomáhat druhým, sešlete mi klienty, kterým mohu a mám pomoci“. A tak se stalo…

První dva roky se má práce nesla čistě v duchu individuálních sezení a léčení metodou Integrované Energetické Terapie (IET®), kterou jsem vystudovala. Poté přišel signál „jsi připravena na další krok“ a s ním informace k sestavení mého vlastního programu skupinových léčení „Setkávání se svou duší“. Následovaly kurzy andělských meditací a školení nových terapeutů IET®.

Kromě individuálních a skupinových sezení a kurzů mě má duše čas od času povolala na cesty do různých končin světa, kde jsem (ze začátku ne zcela vědomě) pracovala s kolektivní energií, tématy hlubokých ženských zranění, ukotvovala andělskou léčivou energii a pomáhala očišťovat energetické pole Matky Země od minulých zátěží. To vše vyvrcholilo přesunem do Vancouveru, na západní pobřeží Kanady na jaře 2017, kde se téma léčení zraněného ženství a mého poslání v této oblasti otevřelo naplno a já byla vedena sestavit nový koncept skupinových léčení – „Ženský léčivý kruh“.

Termín setkání: sobota 13.1.2018, 10-18 hod.

Cena: 2 100 Kč

Maximální kapacita: 15 účastnic

S sebou: pohodlné oblečení, zápisník a tužku, vaše oblíbené krystaly (pokud máte) či jiné drobné předměty/talismany, které používáte při meditacích nebo rozjímání.

REZERVACE: Prosím provádějte prostřednictvím rezervačního systému https://bindu-yoga.isportsystem.cz/. Nejpozději 14 dní před konáním je nutné uhradit zálohu ve výši 1100 Kč. Pokud tak neučiníte, Vaše rezervace je neplatná a dáme prostor jinému zájemci.

Platbu uhraďte na účet č. 2501031701/2010 (do poznámky prosím uveďte LecivyKruh_VašePříjmení)

STORNO PODMÍNKY:

V případě, že si Vaši účast rozmyslíte/nedorazíte, platí tyto storno podmínky:

Když se odhlásíte více než 14 dní předem, nárokujeme si 20 % ceny.

Když se odhlásíte později než 14 dní předem, nárokujeme si 50 % ceny.

Když se odhlásíte později než 48 hod předem, nárokujeme si 100 % ceny.

Výjimku je možné dohodnout individuálně pouze v závažných případech (např. vážné zdravotní potíže), případně je možné za sebe najít náhradníka.

Podrobnosti

Datum:
13/1
Čas:
10:00 - 18:00
Rubrika Akce: