BINDU TVOŘÍ

Bindu je v našem vnímání něco jako organismus. Každá buňka se podílí na podobě celku, každá zde sobě vlastním a specifickým způsobem obhospodařuje určité pole působnosti. Naši lektoři jsou takovými lidskými buňkami, každý se svou jedinečnou formou tvořivosti a zkušenostním rámcem. Všichni lektoři působící v našem studiu disponují potřebným vzdělanostním backgroundem a erudicí dosaženou léty praxe, osobní zkušeností, dlouhodobým studiem v Čechách a zahraničí. Nepotkáte u nás namyšlence ani stylizující se postavičky. Lektoři působící v Bindu nejsou bezhlaví dogmatici, ani nedozrálí nadšenci. Jsou to lidé jako vy, kteří na své osobní cestě mají chuť sdílet a potenciál nabízet, co jim jóga přinesla.

Elizabeth Farooqui

Elizabeth

Propojuji terapii se šamanským bubnováním a dalšími šamanskými léčebnými technikami. Zvuk bubnu nám umožňuje vystoupit z neustále analyzující mysli, dovoluje prožít harmonii a svobodu, osloví naše srdce, pomáhá získat zpět naší sílu a radost, zprostředkovává setkání s našimi duchovními pomocníky a průvodci.

 

Kristína Korecová

Kristína

„Jóga vás zavede do přítomného momentu, jediného místa, kde život existuje.“

~ Sharath Jois ~


Petra

V józe se nikdy nepřestávám učit, znamená pro mě nikdy nekončící, vzrušující cestu, životní styl.

 

Zuzka Jetenská

Zuzka

Jógová praxe nás ovlivňuje, dokáže nás měnit k lepšímu, zjemňuje naše vnímání, ladí naše chutě.

Maruška

Vystudovala jsem Dějiny umění a mohu říci, že jóga je nejen estetická, geometrická, barevná a krásná, ale je sama uměním!

 

Jana

Postupně pronikám a objevuji jógu v její celistvosti. Přináší mi do života zklidnění a ukotvení se sama v sobě.

Marta

Jóga mi přináší energii, radost a pohodu.

Anna Styblo

Anna

Jóga je pro mne celoživotní radostný proces.

Osho meditace

Shivo

Věnuji se OSHO meditacím, které také facilituji, a individuální práci s klienty nebo partnerskými páry. Vedu klienty ke skutečné změně v jejich životě a jsem vděčný za OSHO meditace, které celý proces podporují a ulehčují.

 


Dáša

Má cesta k józe vedla před studium biochemie, přes cesty po Asii, tam a zase zpět k sobě. Jógu vnímám jako propojování.

 


Magda

Věřím, že jóga v nás probouzí naše lepší já, uklidňuje rozbouřené vody naší mysli, zjemňuje a rozjasňuje význam našich slov, přináší upřímnost a smysl našim činům a to vše prostřednictvím dvou přirozených lidských elementů – dechu a pohybu.

 

Hanka Sládková

Hanka

Věřím v lásku na první pohled. Při první schůzce s jógou si vybavuji to jemné šimrání po těle. To je ono, přesně to hledám.

 

Klára Burgess

Klára

„Naše tělo nemusí být jen fyzickou formou, může se stát portálem ke svobodnějšímu a radostnějšímu bytí na tomto světě“ Eckhart Tolle

 


Darja

Darja

Souzním s názorem, že každý má právo tvořit svoji budoucnost. Jóga změnila mě i můj život, baví mě podobné změny sledovat i u svých studentů. Učím jógu v Čechách a Indii, mezi mými studenty byla vedle mnoha zajímavých lidí i zpěvačka Björk.