lektori-bindu

 

LEKTOŘI

Bindu je v našem vnímání něco jako organismus. Každá buňka se podílí na podobě celku, každá zde sobě vlastním a specifickým způsobem obhospodařuje určité pole působnosti. Naši lektoři jsou takovými lidskými buňkami, každý se svou jedinečnou formou tvořivosti a zkušenostním rámcem. Všichni lektoři působící v našem studiu disponují potřebným vzdělanostním backgroundem a erudicí dosaženou léty praxe, osobní zkušeností, dlouhodobým studiem v Čechách a zahraničí. Nepotkáte u nás namyšlence ani stylizující se postavičky. Lektoři působící v Bindu nejsou bezhlaví dogmatici, ani nedozrálí nadšenci. Jsou to lidé jako vy, kteří na své osobní cestě mají chuť sdílet a potenciál nabízet, co jim jóga přinesla.

 

V BINDU JÓGU UČÍ

Marta

Marta

 

Jóga mi přináší energii, radost a pohodu.

Siddha

Siddha

 

Beru jako své poslání zprostředkovat to dobré, co díky své tisícileté tradici dala jóga a ájurvéda člověku, lidem kolem sebe – na západě i východě.

Karolína

Karolína

 

Tančím na vlnách života.

Honza

 

Většina věcí je mezi sebou úzce provázána, takže se ze začátku stačí zaměřit, pouze na jeden aspekt jógy a ostatní se postupem času budou objevovat jako příjemná překvapení.

Zuzka

 

Neustále se vzdělávám, díky zkušenostem, studiu i klientům, kteří mě učí vnímat a vidět jemnější energii uvnitř nich i kolem nás. V každé jógové praxi jsem zároveň učitelem i žákem – sobě i druhým.


Magda

 

Věřím, že jóga v nás probouzí naše lepší já, uklidňuje rozbouřené vody naší mysli, zjemňuje a rozjasňuje význam našich slov, přináší upřímnost a smysl našim činům a to vše prostřednictvím dvou přirozených lidských elementů – dechu a pohybu.


Darja

Darja

 

Souzním s názorem, že každý má právo tvořit svoji budoucnost. Jóga změnila mě i můj život, baví mě podobné změny sledovat i u svých studentů. Učím jógu v Čechách a Indii, mezi mými studenty byla vedle mnoha zajímavých lidí i zpěvačka Björk.


Dáša

 

Má cesta k józe vedla před studium biochemie, přes cesty po Asii, tam a zase zpět k sobě. Jógu vnímám jako propojování.

 


Petra

 

V józe se nikdy nepřestávám učit, znamená pro mě nikdy nekončící, vzrušující cestu, životní styl.


Lenka

 

Odjela jsem vystudovat certifikovaný lektorský kurz Birthlight baby jógy ve Velké Británii, a v Praze pak založila značku BabYogy, kterou šířím mezi podobně smýšlející maminky, posouvám, piluji a dotvářím další systémy pozic pro blahodárný vývoj pouta mezi maminkou a miminkem.

Vendula Krejčová

Vendula

 

Jóga se pro mě stala nástrojem postupného obnažování duše a dostávání se blíže k sobě, ke své pravé podstatě.

Maruška

 

Vystudovala jsem Dějiny umění a mohu říci, že jóga je nejen estetická, geometrická, barevná a krásná, ale je sama uměním!

Hanka Sládková

Hanka

Věřím v lásku na první pohled. Při první schůzce s jógou si vybavuji to jemné šimrání po těle. To je ono, přesně to hledám.