LEKTOŘI

Bindu je v našem vnímání něco jako organismus. Každá buňka se podílí na podobě celku, každá zde sobě vlastním a specifickým způsobem obhospodařuje určité pole působnosti. Naši lektoři jsou takovými lidskými buňkami, každý se svou jedinečnou formou tvořivosti a zkušenostním rámcem. Všichni lektoři působící v našem studiu disponují potřebným vzdělanostním backgroundem a erudicí dosaženou léty praxe, osobní zkušeností, dlouhodobým studiem v Čechách a zahraničí. Nepotkáte u nás namyšlence ani stylizující se postavičky. Lektoři působící v Bindu nejsou bezhlaví dogmatici, ani nedozrálí nadšenci. Jsou to lidé jako vy, kteří na své osobní cestě mají chuť sdílet a potenciál nabízet, co jim jóga přinesla.

 

V BINDU JÓGU UČÍ


Magda

Věřím, že jóga v nás probouzí naše lepší já, uklidňuje rozbouřené vody naší mysli, zjemňuje a rozjasňuje význam našich slov, přináší upřímnost a smysl našim činům a to vše prostřednictvím dvou přirozených lidských elementů – dechu a pohybu.

 

Marta

Marta

Jóga mi přináší energii, radost a pohodu.

Zuzka

Neustále se vzdělávám, díky zkušenostem, studiu i klientům, kteří mě učí vnímat a vidět jemnější energii uvnitř nich i kolem nás. V každé jógové praxi jsem zároveň učitelem i žákem – sobě i druhým.

 


Jana

Postupně pronikám a objevuji jógu v její celistvosti. Přináší mi do života zklidnění a ukotvení se sama v sobě.

 

Honza

Většina věcí je mezi sebou úzce provázána, takže se ze začátku stačí zaměřit, pouze na jeden aspekt jógy a ostatní se postupem času budou objevovat jako příjemná překvapení.

 

Hanka Sládková

Hanka

Věřím v lásku na první pohled. Při první schůzce s jógou si vybavuji to jemné šimrání po těle. To je ono, přesně to hledám.

 

Kristýna Paulus

Kristýna

V mém vidění tantra přináší znalost, jak žít plný a vědomý život a hatha jóga podporuje naši fyzickou část praxe. Společně jsou základem integrálního přístupu k životu, který se z praxe na podložce, transformuje i do našich postojů mimo ni.

 

Anna Styblo

Anna

Jóga je pro mne celoživotní radostný proces.

Elizabeth Farooqui

Elizabeth

Propojuji terapii se šamanským bubnováním a dalšími šamanskými léčebnými technikami. Zvuk bubnu nám umožňuje vystoupit z neustále analyzující mysli, dovoluje prožít harmonii a svobodu, osloví naše srdce, pomáhá získat zpět naší sílu a radost, zprostředkovává setkání s našimi duchovními pomocníky a průvodci.

 

Maruška

Vystudovala jsem Dějiny umění a mohu říci, že jóga je nejen estetická, geometrická, barevná a krásná, ale je sama uměním!

 


Petra

V józe se nikdy nepřestávám učit, znamená pro mě nikdy nekončící, vzrušující cestu, životní styl.

 

Osho meditace

Shivo

Věnuji se OSHO meditacím, které také facilituji, a individuální práci s klienty nebo partnerskými páry. Vedu klienty ke skutečné změně v jejich životě a jsem vděčný za OSHO meditace, které celý proces podporují a ulehčují.

 


Dáša

Má cesta k józe vedla před studium biochemie, přes cesty po Asii, tam a zase zpět k sobě. Jógu vnímám jako propojování.

 


Darja

Darja

Souzním s názorem, že každý má právo tvořit svoji budoucnost. Jóga změnila mě i můj život, baví mě podobné změny sledovat i u svých studentů. Učím jógu v Čechách a Indii, mezi mými studenty byla vedle mnoha zajímavých lidí i zpěvačka Björk.

 


Lenka

Odjela jsem vystudovat certifikovaný lektorský kurz Birthlight baby jógy ve Velké Británii, a v Praze pak založila značku BabYogy, kterou šířím mezi podobně smýšlející maminky, posouvám, piluji a dotvářím další systémy pozic pro blahodárný vývoj pouta mezi maminkou a miminkem.

 

Klára Burgess

Klára

„Naše tělo nemusí být jen fyzickou formou, může se stát portálem ke svobodnějšímu a radostnějšímu bytí na tomto světě“ Eckhart Tolle

 

Dubravka

Studuji, učím, procházím vlastním procesem a experimentuji s rozhodováním se podle své osobní strategie a autority. Věnuji se seberozvoji skrze tanec, vyvíjení abstraktní komunikace a prohlubování vědomí těla a systému Human Design, jehož jsem certifikovaným analytikem.