LEKTOŘI

Bindu je v našem vnímání něco jako organismus. Každá buňka se podílí na podobě celku, každá zde sobě vlastním a specifickým způsobem obhospodařuje určité pole působnosti. Naši lektoři jsou takovými lidskými buňkami, každý se svou jedinečnou formou tvořivosti a zkušenostním rámcem. Všichni lektoři působící v našem studiu disponují potřebným vzdělanostním backgroundem a erudicí dosaženou léty praxe, osobní zkušeností, dlouhodobým studiem v Čechách a zahraničí. Nepotkáte u nás namyšlence ani stylizující se postavičky. Lektoři působící v Bindu nejsou bezhlaví dogmatici, ani nedozrálí nadšenci. Jsou to lidé jako vy, kteří na své osobní cestě mají chuť sdílet a potenciál nabízet, co jim jóga přinesla.

 

V BINDU JÓGU UČÍ

Klára Burgess

Klára

„Naše tělo nemusí být jen fyzickou formou, může se stát portálem ke svobodnějšímu a radostnějšímu bytí na tomto světě“ Eckhart Tolle

 

Marta

Marta

Jóga mi přináší energii, radost a pohodu.

Siddha

Siddha

Beru jako své poslání zprostředkovat to dobré, co díky své tisícileté tradici dala jóga a ájurvéda člověku, lidem kolem sebe – na západě i východě.

 


Dáša

Má cesta k józe vedla před studium biochemie, přes cesty po Asii, tam a zase zpět k sobě. Jógu vnímám jako propojování.

 

Honza

Většina věcí je mezi sebou úzce provázána, takže se ze začátku stačí zaměřit, pouze na jeden aspekt jógy a ostatní se postupem času budou objevovat jako příjemná překvapení.

 

Zuzka

Neustále se vzdělávám, díky zkušenostem, studiu i klientům, kteří mě učí vnímat a vidět jemnější energii uvnitř nich i kolem nás. V každé jógové praxi jsem zároveň učitelem i žákem – sobě i druhým.

 


Magda

Věřím, že jóga v nás probouzí naše lepší já, uklidňuje rozbouřené vody naší mysli, zjemňuje a rozjasňuje význam našich slov, přináší upřímnost a smysl našim činům a to vše prostřednictvím dvou přirozených lidských elementů – dechu a pohybu.

 


Jana

Postupně pronikám a objevuji jógu v její celistvosti. Přináší mi do života zklidnění a ukotvení se sama v sobě.

 


Darja

Darja

Souzním s názorem, že každý má právo tvořit svoji budoucnost. Jóga změnila mě i můj život, baví mě podobné změny sledovat i u svých studentů. Učím jógu v Čechách a Indii, mezi mými studenty byla vedle mnoha zajímavých lidí i zpěvačka Björk.

 

Hanka Sládková

Hanka

Věřím v lásku na první pohled. Při první schůzce s jógou si vybavuji to jemné šimrání po těle. To je ono, přesně to hledám.

 


Petra

V józe se nikdy nepřestávám učit, znamená pro mě nikdy nekončící, vzrušující cestu, životní styl.

 


Lenka

Odjela jsem vystudovat certifikovaný lektorský kurz Birthlight baby jógy ve Velké Británii, a v Praze pak založila značku BabYogy, kterou šířím mezi podobně smýšlející maminky, posouvám, piluji a dotvářím další systémy pozic pro blahodárný vývoj pouta mezi maminkou a miminkem.

 

Vendula Krejčová

Vendula

Jóga se pro mě stala nástrojem postupného obnažování duše a dostávání se blíže k sobě, ke své pravé podstatě.

 

Maruška

Vystudovala jsem Dějiny umění a mohu říci, že jóga je nejen estetická, geometrická, barevná a krásná, ale je sama uměním!

 

Dubravka

Studuji, učím, procházím vlastním procesem a experimentuji s rozhodováním se podle své osobní strategie a autority. Věnuji se seberozvoji skrze tanec, vyvíjení abstraktní komunikace a prohlubování vědomí těla a systému Human Design, jehož jsem certifikovaným analytikem.

 

Kristýna Paulus

Kristýna

V mém vidění tantra přináší znalost, jak žít plný a vědomý život a hatha jóga podporuje naši fyzickou část praxe. Společně jsou základem integrálního přístupu k životu, který se z praxe na podložce, transformuje i do našich postojů mimo ni.

 

Anna Styblo

Anna

Jóga je pro mne celoživotní radostný proces.

Marcela Rešlová

Marcela

Pro mě osobně jóga znamená spojení se sama se sebou. Návrat do svého středu, zklidnění, harmonie, čas regenerace a stažení pozornosti jen do sebe plus fyzické protažení. Jak ale říká můj učitel, jóga začíná v momentě, kdy odcházíme z podložky.

Jana Ondo

Jana

Jóga je pro mě celoživotní cestou, ve které se nepřestávám učit a rozvíjet. Jsem velice ráda, že ji s Vámi mohu sdílet.

 

Elizabeth Farooqui

Elizabeth

Propojuji terapii se šamanským bubnováním a dalšími šamanskými léčebnými technikami. Zvuk bubnu nám umožňuje vystoupit z neustále analyzující mysli, dovoluje prožít harmonii a svobodu, osloví naše srdce, pomáhá získat zpět naší sílu a radost, zprostředkovává setkání s našimi duchovními pomocníky a průvodci.

 

Osho meditace

Shivo

Věnuji se OSHO meditacím, které také facilituji, a individuální práci s klienty nebo partnerskými páry. Vedu klienty ke skutečné změně v jejich životě a jsem vděčný za OSHO meditace, které celý proces podporují a ulehčují.