ŠAMANSKÉ LÉČENÍ

Šamanismus je jedna z nejstarších metod léčení a získávání odpovědí. Šamanské cesty slouží k upevnění zdraví a léčení duše. Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci.

Šamanským léčením Vás v Bindu provází Elizabeth Farooqui – Věci mezi námi.

 

VEDENÁ MEDITACE SE ŠAMANSKÝM BUBNEM

KAŽDÉ ÚTERÝ 17-18

KAŽDÁ STŘEDA 9,45-10,45

Meditace se šamanským bubnem.

Při poslechu zvuku bubnů, 180 rychlých úderů za minutu, se nám otevírá možnost ponořit se hlouběji do meditace, možnost zastavit naší každodenní analytickou mysl.

Rytmické bubnování navozuje stav těsně před usnutím neboli pásmo vln théta EEG, toto pásmo je považováno za nejúčinnější pro navození hlubší relaxace a meditace. Rytmická stimulace pozitivně ovlivňuje elektrickou aktivitu v zónách mozku, vede nás do hlubokého uvolnění. Jde o účinnou formu velmi léčivé meditace.

REZERVACE

ŠAMANSKÉ INDIVIDUÁLNÍ LÉČENÍ

KAŽDOU STŘEDU (11-12) a/nebo na objednání

Pro ty, kdo cítí, že potřebují při vedené meditaci se šamanským bubnem více soukromí a větší péči, Eli nabízí individuální sezení se šamanským bubnem. Důležitý je otevřený dialog, na který není v kruhu či ve skupince prostor, sdílení myšlenek, komunikace a pochopení. Je možné se hlásit i v páru či ve dvojici.

Budeme se společně snažit rozklíčovat základní problémy, s kterými přicházíte. Co se mi v životě stalo nebo děje, kde dělám chybu, jak se uzdravit, co v životě opustit, co naopak posílit, jakým směrem se vydat, jak se správně rozhodnout v životní situaci.

REZERVACE

 

 

CYKLUS 10 MEDITACÍ

KAŽDÉ ÚTERÝ 17-18,15 (od října)

Během cyklu šamanských meditací se postupně setkáváme společně v léčivém kruhu, který se utvoří na začátku a nemění se. Je velmi bezpečný a umožňuje nám více se otevřít.

Šamanský cyklus je vhodný pro ty, kteří se chtějí sebeobjevovat a sebepoznávat. Každý týden budeme cestovat s různými záměry za našimi průvodci, spojenci a budeme tak postupně sami odkrývat naše podvědomí a věci v něm uložené. Meditace se budou týkat témat jako jsou naše strachy, vzorce a programy chování, vztahové záležitosti, naše předurčení a poslání, důvěra, intuice a další témata, která do kruhu přinesete.

Kruh se otevírá pro max 8 lidí

REZERVACE

MEDICÍNSKÝ KRUH SE ŠAMANSKÝM BUBNEM

SOBOTA NEBO NEDĚLE (cca 1x měsíčně)

Dle aktuálního rovzrhu, můžete sledovat i pod tímto odkazem

Jde o posvátný léčebný kruh, který spolu vytvoříme. Je otevřen pro všechny, kteří chtějí poznat medicínu bubnu a také medicínu mojí. Jde hodně do hloubky a je velmi intenzivní. Je vhodný pro všechny, bez rozdílu věku či náboženského vyznání.

Budeme hodně cestovat tedy vstupovat do změněných stavů vědomí za pomoci zvuku bubnu. Budeme rozšiřovat své vnímání, stejně jako šaman, do té části reality, kterou běžně nevnímáme, tedy ne-všední reality. Poznáme jak mocné je využití šamanismu v individuální i skupinové terapii. Během našeho cestování získáme přístup do „živé knihovny“ své existence se všemi zážitky z minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Navážeme kontakt se svými spirituálními spojenci, ochránci a průvodci. Navštívíme energetická  místa –  Horní svět a Dolní svět. Spojíme se se svým vnitřním světem, se svojí silou, se svým potenciálem a vnitřní moudrostí. Buben nám pomůže si vzpomenout, kdo jsme a jaké je naše poslání. Pomůže nám poznat, co je pro nás důležité, čeho se máme vzdát. Vyzkoušíme si sílu kruhu v léčivém rituálu Spirituální kánoe. Ochutnáme indiánský nápoj Wayusa, který se pije rituálně v pralese v jižní Amazonii každé ráno. Seznámíme se s druhy očist a mnohé další, co při pravidelných pátečních meditacích nelze stihnout.

Důležitý je záměr a důvěra.

REZERVACE

Rezervace je závazná a řídí se storno podmínkami - viz níže.

 

Elizabeth Farooqui